امروزه در اماکن عمومی و خصوصی جهت نظارت بر محيط فيزيكي در جـهت كنترل و مديـريت بهـتر و كارآمـد‌تر بـه وفـور از سیستم های نظارت تصویری (سيستمهاي تـلويزيوني مـداربسته) (CCTV) استفاده مي‌شود.

      براي كنترل ورود و خروج افراد به يك محل و براي كنترل مكانهاي وسيع توسط چندين دوربين و نمايش همزمان تصوير آنها و نظارت سمعي و بصري از فواصل بسيار دور از طريق شبكه های مخابراتی بدون نياز به حضور فيزيكي كنترل كننده در محل و در دستگاههايي كه كنترل بصري آنها توسط انسان مقدور نبوده يا خطر آفرين مي‌باشد نيز از اين سيستمها استفاده میشود.

به طور کلی کارکردهای دوربین مدار بسته در دو بخش کلی تقسیم بندی می شوند:

  • پیشگیری از وقوع خیلی حوادث و اتفاقات مانند سرقت و اشتباهات انسانی و …
  • پیگیری پس از وقوع حوادث و اتفاقات.

لذا استفاده از سيستمهاي نظارت تصویری روز به روز در حال رشد است و با توجه به تكنولوژي ساخت تجهيزات آن كه مبتني بر صنعت الكترونيك و كامپيوتر مي‌باشد ساخت و توليد تجهيزات اين سيستمها دائماً در حال تكامل و پيشرفت است.

      گروه تخصصی ارغوان الکترونیک  با اتکا به بیش از ده سال تلاش و کسب تجربه های موفق در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی و شبکه های کامپیوتری و انتقال تصویر و اطلاعات ، با رعایت استانداردهای مهندسی و تکیه بر فناوریهای روز دنیا و نیروی انسانی مجرب و کارآزموده به خدمت رسانی موفق در این عرصه مشغول می باشد.

در همین راستا این مجموعه آمادگی دارد تا نیاز های شما را در زمینه های ذکر شده ، از مشاوره تا راه اندازی برآورده سازد . کارشناسان ما آماده ارائه اطلاعات تخصصی و مشاوره رایگان به شما می باشند.