Samsung-Gear-360-images-2-400x400-400x330[1]

اگرچه سامسونگ در تولید محصولات خاص ماجراجویی ال‌جی را ندارد، اما هر از گاهی محصولاتی را نیز معرفی می‌کند که نشان می‌دهد هنوز در این حوزه آن‌چنان هم بی‌کار ننشسته است.

خوب است تا با Samsung Gear 360 آشنا شوید. محصولی که برای رقابت با دوربین ۳۶۰ درجه‌ای ال‌جی معرفی و رونمایی شده است. این محصول مانند رقیب خود آن‌چنان طراحی شده که کاربر بتواند به راحتی آن را در دست گرفته و تصاویر جذاب زندگی روزانه خود را به صورت خاص، با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارد.

Samsung-Gear-360-images-1-400x400 دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! Samsung Gear 360 images 1

شما می‌توانید فیلم‌ها و تصاویر ذخیره شده با Gear 360 را به‌راحتی با اسمارت فون‌های سری Galaxy ادیت نمایید، تصویر دوربین را بر روی صفحه نمایش گوشی خود دیده و به راحتی آن را بر روی شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه به اشتراک بگذارید.

به علاوه نرم افزار پی‌سی خاصی برای این گجت موجود است که با آن می‌توانید به طور بسیار پیشرفته‌ای فیلم‌های ذخیره شده را ویرایش و تدوین نمایید. فیلم‌های ثبت شده بر روی رم میکرو اس‌دی ذخیره می‌شوند. حافظه این دوربین با بهره گیری از این اسلات رم می‌تواند تا ۱۲۸ گیگابایت باشد.

Samsung-Gear-360-images-400x400 دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! Samsung Gear 360 images

فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای به‌زودی به فرمتی جذاب و محبوب در ویدئوهای آنلاین تبدیل خواهند شد. با بهره گیری از سرویس‌هایی چون Samsung Milk VR 360 ،Face book 360 و You Tube 360 که برای این فیلم‌ها تدارک دیده شده‌اند، باید به‌زودی شاهد هنر نمایی‌های جدیدی از کاربران دنیای اینترنت باشیم.

این گجت جذاب، فیلم‌ها و تصاویر را با وضوحی بسیار بالا یعنی ۳۸۴۰ در ۱۹۲۰ پیکسل، توسط لنزهای دوگانه FishEye موجود بر روی خود ثبت خواهد کرد. این تصاویر می‌تواند در دو حالت ۲D (با بهره گیری از نرم افزار خاص موبایل) و یا از طریق سیستم ۳۶۰ درجه‌ای Gear VR به راحتی پخش شود. همچنین کاربران می‌توانند در صورت نیاز حالت ۱۸۰ درجه را انتخاب کرده و تصاویر را با بهره گیری از یک زاویه و یک لنز این دستگاه مشاهده نمایند.

این محصول خاص سامسونگ، تنها ۱۵۳ گرم وزن داشته و بسیار سبک و جمع و جور است و با طراحی کروی شکلی که دارد، قابل حمل و نقل ساده است. این گجت همراه با یک سه پایه و قابلیت پشتیبانی از سیستم‌های استاندارد فیلم برداری و عکس برداری عرضه می‌شود.

Samsung-Gear-360-images-2-400x400 دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! دوربین Gear 360 سامسونگ برای ثبت فیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای! Samsung Gear 360 images 2

همچنین این دوربین ۳۶۰ درجه ضد آب و ضد گرد و غبار بوده و در چالش فیلم برداری‌های خارج از شهر می‌تواند با ایمنی بسیار زیاد برای شما به انجام وظیفه بپردازد.

Gear 360 در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی در برخی ازکشورها عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *